Kukkumiskaitse.ee korraldab TASUTA teabepäevad! 

est

Kukkumiskaitse.ee korraldab TASUTA teabepäevad!

Kukkumiskaitse.ee teabepäevad Tallinnas ja Tartus 2023. aasta suvel

Tööohutus on ülioluline aspekt igas töökohas, kuid sageli ei pöörata sellele piisavalt tähelepanu. Selleks, et edendada teadlikkust ja päästa rohkem elusid, korraldab Kukkumiskaitse.ee nii Tallinnas kui ka Tartus praktilised TASUTA teabepäevad:

  • 27.–28. juulil 2023 Tallinnas aadressil Türi 10c
  • 3.–4. augustil 2023 Tartus Vitamiini 6a

Esimene päev (27.07 Tallinnas / 3.08 Tartus) keskendub piiratud ruumidele, teine päev (28.07 Tallinnas / 4.08 Tartus) kõrgtöödele.

Kukkumiskaitse.ee teabepäevad on suurepärane võimalus tööandjatele ja töötajatele omandada väärtuslikke teadmisi ning parandada seeläbi töökohal ohutust. Kuigi teabepäevad on tasuta, on vajalik registreerimine. Registreerida saab siin.

Kukkumiskaitse teabepäevade kava

Käsitletakse mitmeid põnevaid tööohutusega seotud teemasid

Teabepäevade kavas on mitmed olulised teemad, mis on seotud tööohutuse ja kukkumiskaitsega:

  • tööõnnetused ja põhjused
  • kuidas tagada ohutus
  • vahendite kontroll ja kasutus
  • praktilised näited
  • päästetööd
  • ja veel muud teemad

Osalejad saavad ülevaate tööõnnetuste põhjustest ning õpivad, kuidas neid ennetada ja tagada ohutus. Lisaks räägitakse vahendite kontrollist ja kasutamisest, mis on oluline osa igapäevasest tööprotsessist. Praktilised näited ja päästetöödega seotud teemad pakuvad osalejatele võimalust õppida reaalsetest olukordadest.

Teabepäevadel osalemine on ka suurepärane võimalus võrgustumiseks teiste spetsialistidega, kes jagavad huvi tööohutuse vastu.

Koolitajaks on Kukkumiskaits.ee asutaja Taavi Lukas

Teabepäevasid viib läbi 6. taseme koolitaja Taavi Lukas – tööohutuse valdkonnas kogenud spetsialist, kelle karjäär selles valdkonnas algas juba 2002. aastal. Taavi on tuntud oma pühendumise ja teadmiste poolest ning on kindlasti üks parimaid enda valdkonnas. Tema koolitused on praktilised, interaktiivsed ja põnevad, aidates osalejatel mõista tööõnnetuste põhjuseid ning õppida meetodeid ja tehnikaid töökohal ohutuse tagamiseks. Ühtlasi on ta Eesti Kõrgtööde Liidu asutaja ja BSA (Baltic Scaffolders Association) inspektor.

Koolitaja Taavi Lukas

Registreeri teabepäevadele juba täna!

Olles teadlikumad tööõnnetuste ennetamise meetoditest, saame kõik koos aidata kaasa sellele, et meie töökohad oleksid ohutumad ja töötajad kaitstud. Ärge jätke kasutamata võimalust osaleda teabepäevadel ja aidata kaasa ohutuse tagamisele. Teabepäevadele saab registreerida siin. NB! Tublimad osalejad saavad ka üllatuse!

Kohtumiseni Kukkumiskaitse.ee teabepäevadel!