Kukkumiskaitse.ee – tööohutuse tagamise spetsialistid

est

Kukkumiskaitse.ee – tööohutuse  tagamise spetsialistid

Tööohutus on väga oluline valdkond, millega on otseselt seotud inimeste elu ja tervis. Kukkumiskaitse.ee on ettevõte, mis paigaldab turvasüsteeme, pakub tööohutusalaseid koolitusi ja müüb turvavarustust, mida läheb vaja kõrgustes ning ohtlikes kohtades töötamisel. Ettevõtte missioon on tagada inimeste ohutus ja vältida traagilisi õnnetusi. Selles artiklis tutvustame lähemalt, millega tegeleme ja milliseid teenuseid pakume.

Seisame selle eest, et tööohutuse järgimine oleks lihtne ja sujuv

Teame, et igaüks väärib ohutut keskkonda, kus liikuda ja töötada. Omame ulatuslikku kogemust tööohutuse valdkonnas ning pakume terviklikke lahendusi erinevatele sektoritele, näiteks ehitusele ja tööstusele.

Koolitused ja nõustamine tööohutuse raames

Pakume koolitusi ja nõustamist erinevates kitsamates tööohutuse valdkondades:

  • kõrgustes töötamine ja õigete vahendite valimine;
  • piiratud ligipääsuga ruumides töötamine;
  • tellingute paigaldamine;
  • isikukaitsevahendite valimine ja kasutamine.

Meie spetsialistid juhendavad töötajaid ohutu töökeskkonna loomisel ning õpetavad, kuidas kasutada turvavarustust õigesti ja tõhusalt. Koolituste eesmärk on suurendada teadlikkust riskidest ja suunata inimesi vastutustundlikult käituma.

Teenused tööohutuse tagamiseks

Lisaks koolitustele pakume ka erinevate turvavõrkude ja -süsteemide paigaldamiste teenust, samuti teostame varustuse ja turvasüsteemide kontrolli. Turvasüsteemide seast leiab kaitsepiirded, kukkumiskaitsevõred, ankrupunktid ja katusepollarid ning trossi- ja relsisüsteemid.

E-pood – turvavarustus ja isikukaitsevahendid

Pakume oma e-poes laia valikut tööohutusalaseid tooteid, mis vastavad standarditele ja nõuetele. Nende hulka kuuluvad turvarakmed, karabiinid ja konksud, päästevahendid, arboristi varustus ja paljud muud tooted. Igal tootel on oma ainulaadne otstarve, kuid kõik tooted on loodud selleks, et kaitsta inimesi kukkumiste eest ja vähendada õnnetuste riski. Vaata lähemalt, mida me e-poes pakume.

Otsime enda meeskonda müügisekretäri

Kukkumiskaitse.ee otsib enda meeskonda müügisekretäri/juhiabi/büroojuhti, kelle ülesandeks saab olema suhtlemine tarnijate ja klientidega, ettevõttes logistika korraldamine ning tellimuste täitmine. Loe täpsemalt siit.