Töököis TU130 (13,5mm)

Töököis TU130 (13,5mm)

10.00

Töököis TU130 on mõeldud peamiselt arboristidele. Suurema läbimõõduga köied võimaldavad suuremat jõudu ja paindlikkust töötades rullikute, kinnituste ja muu varustusega. Punane-valge värvikombinatsioon paistab kergesti silma ja ei jää märkamatuks.

Standard: EN 1891 A
Köie diameeter: 13,5mm
Kaal: 130g/m
Suhteline venivus: 3,9%
Kokkutõmbumine: 0,3%
Minimaalne staatiline tugevus: 22kN
Purunemistugevus (MBS): 32,8kN
Materjal: polüamiid, polüester

Hind näidatud jooksva meetri kohta. 

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Arboristi köis vastab standardile EN 1891 klass A.

Enne kasutamist lugeda kasutusjuhendit.

Olulised põhimõtted kukkumise kaitseks mõeldud isikukaitsevahendite kasutajale:

  • Isikukaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama (koolituse kohta vaata lähemalt siit).
  • Isikukaitsevahendeid ei tohi kasutada isik, kelle meditsiiniline seisund võib mõjutada seadme kasutaja ohutust tava- ja hädaolukorras kasutamisel.
  • Eelnevalt peavad olema koostatud päästeplaanid, et käsitleda võimalikke hädaolukordi, mis võivad tekkida töötamise käigus.
  • Isikukaitsevahenditega peatamise korral (nt kukkumise peatamisel) jälgi rippumistrauma sümptome. Rippumistrauma sümptomite vältimiseks jälgi, et sobilik päästeplaan on kasutamiseks valmis. Soovituslik on kasutada traumarihmu.
  • Isikukaitsevahendeid võib kasutada ainult vastavalt nende otstarbele.
  • Enne igat kasutamist on kohustuslik läbi viia seadme kasutuseelne kontroll, et tagada seadme töökindlus ja korrektne toimimine enne selle kasutamist.
  • Peale 12 kuu möödumist kasutuselevõtust tuleb isikukaitsevahendid kasutuselt eemaldada, et läbi viia üksikasjalik perioodiline kontroll. Perioodilise kontrolli võib teostada pädev isik või tootja või tootja autoriseeritud esindaja. Regulaarsed perioodilised kontrollid on seadmete hoolduseks ja ohutuse tagamiseks vajalikud, sest kasutaja ohutus sõltub seadme efektiivsusest ja vastupidavusest.
  • Isikukaitsevahendid tuleb kasutuselt eemaldada ja hävitada (või viia läbi muud protseduurid vastavalt instruktsioonidele kasutusjuhendis) kohe kui neid on kasutatud kukkumise peatamiseks.