Automaatplokk CR251V 6-15m

Automaatplokk CR251V 6-15m

777.75864.17

Komposiitümbrises automaatplokk CR251V tsingitud terasest trossi ja küljel asuva käepidemega on isikukaitsevahend vertikaalseks kasutamiseks. Ploki ülemine osa on varustatud turvakonksuga AZ029 (ava 50mm). Tross lõpeb karabiiniga AZ002ASI (ava 24mm). Eraldi leevendit kasutada ei ole vaja.

Kasutamiseks ühele isikule korraga. Kasutaja maksimaalne kaal 140kg.

Standard: EN 360
Materjal: komposiitplastik
Tross: tsingitud teras Ø4mm
Mõõdud: 450x260x90mm
Kaal: 6m-4,39kg/ 10m-4,67kg/ 12m-5,15kg/ 15m – 5,35kg

Protection for maximum user's weight of 140 kgProtection for 1 personDevice for vertical use

Tootekood: CR251V Kategooriad: ,

Kirjeldus

Automaatplokk tsingitud teras trossiga vertikaalseks kasutamiseks on kukkumise peatamise süsteemi üks komponent ja vastab standardile EN 360:2002. Autoblokk on korraga kasutamiseks ühele isikule (kasutaja maksimaalne kaal 140kg).

Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama. Võta meiega ühendust koolituse saamiseks.

Autoblokk – kasutamine

Automaatplokk tuleb paigaldada kasutajast kõrgemale. Struktuurilise ankrupunkti vastupidavus peaks olema vähemalt 12 kN ja see peaks asuma töötasapinna kohal. Struktuurilise ankrupunkti kuju ja asetus ei tohi võimaldada iseeneslikku avanemist. Soovituslik on kasutada vastavalt EN 795 märgistatud ja sertifitseeritud ankrupunkti. Jälgida tuleb, et automaatplokki kasutades kukkumisel ei tekiks pendeldusefekti. Vajalik on tagada minimaalne vaba maa kasutaja jalgade all, et vältida kukkumisel kasutaja kokkupõrget struktuuri või maaga (vaba maa väärtus näidatud seadme kasutusjuhendis).

Automaatploki trossi lõpus olev karabiin tuleb kinnitada EN 361 vastavate kogukeharakmete eesmisse või tagumisse kinnituspunkti. Kogukeharakmed peavad vastama EN 361. Keelatud on lisada täiendavaid seadmeid karabiini ja rakmete kinnituspunkti vahele.

Kasutamise ajal tuleb automaatplokki kaitsta kokku puutumast õlide, hapete, aluste, lahtise tule, kuumade metallipiiskade ja teravate servadega. Ehitusobjektil töötades tuleb vältida trossi/rihma põimumist konstruktsioonielementidega. Vältida tuleks seadme kasutamist tolmuses ja määrdunud keskkonnas.

Seadme hooldus ja kontroll

Iga 12 kuu järel alates kasutuselevõtust tuleb seade kasutuselt eemaldada, et läbi viia tootjapoolne detailne inspektsioon seadme tootja või sertifitseeritud esindaja poolt. Regulaarsed kontrollid on vajalikud seadme ohutuse tagamiseks ja sellest sõltub seadme efektiivsus ja vastupidavus. Automaatploki kasutusaeg ei ole piiratud juhul kui perioodilised kontrollid on regulaarselt teostatud.

Automaatplokk tuleb kohe kasutuselt eemaldada kui seda on kasutatud kukkumise peatamiseks või kui tekib kahtlusi selle konditsioonis ja turvalisuses kasutajale ning seda ei tohi enne uuesti kasutusele võtta kui tootja või tema sertifitseeritud esindaja on läbi viinud detailse kontrolli. Hooldust ja remonti võib teostada ainult seadme tootja või tema sertifitseeritud esindaja (Kukkumiskaitse OÜ).

 

Lisainfo

Pikkus

10 m, 12 m, 15 m, 6 m