Turvarakmed P30HV+ (kõrgnähtavad)

Turvarakmed P30HV+ (kõrgnähtavad)

110.00

Kõrgnähtavad rakmed P30HV+ on vestiga turvarakmed, millel on nii eesmine kui ka tagumine kinnituspunkt ning reguleeritavad rihmad. Vestil on helkurribad ja erk värvus, et rakmete kandja eralduks ümbritsevast.

Standardid: EN 361

  • Materjal: polüamiid, polüester 45mm, HV
  • Ühendus- ja reguleerimispandlad: tsingitud teras
  • Õmblus: polüester
  • Värvus: oranž või kollane
Puhasta
Tootekood: AB13004 Kategooria:

Kirjeldus

Kõrgnähtavad rakmed P30HV+ on keha toetav vahend kasutamiseks kukkumise peatamise süsteemis, mis on kirjeldatud standardis EN 363. Turvarakmed on sertifitseeritud ja vastavad standardile EN 361 kui kogukeharakmed kasutamiseks kukkumist pidurdava süsteemi osana.

Kukkumist pidurdava süsteemi kinnitamine

Kukkumist pidurdava süsteemi tohib kinnitada vaid EN 361 turvarakmete suure “A”-tähega märgitud kukkumist pidurdava süsteemi ühenduselementidele. Kas otse tagumisele ühenduselemendile või pooliku “A”-tähega märgitud eesmistesse aasadesse (ühendades peab kasutama mõlemat aasa).

Turvarakmete hooldus ja kontroll

Iga 12 kuu järel alates kasutuselevõtust tuleb seade kasutuselt eemaldada, et läbi viia tootjapoolne detailne inspektsioon seadme tootja või sertifitseeritud esindaja poolt. Regulaarsed kontrollid on vajalikud seadme ohutuse tagamiseks ja sellest sõltub seadme efektiivsus ja vastupidavus. Turvarakmete maksimaalne eluiga on 10 aastat alates tootmiskuupäevast.

Kõrgnähtavad rakmed tuleb kohe kasutuselt eemaldada ja hävitada kui neid on kasutatud kukkumise peatamisel või kui need ei läbi kontrolli või on kahtlused turvarakmete töökindluses.

Lisainfo

Suurus

M-XL, XXL