Turvarakmed P30HV+ (kõrgnähtavad)

Allahindlus!

Turvarakmed P30HV+ (kõrgnähtavad)

76.25111.83

Kõrgnähtavad rakmed P30HV+ on vestiga turvarakmed, millel on nii eesmine kui ka tagumine kinnituspunkt ning reguleeritavad rihmad. Vestil on helkurribad ja erk värvus, et rakmete kandja eralduks ümbritsevast.

Standard: EN 361
Materjal: polüamiid, polüester 45mm, HV
Õmblus: polüester
Ühendus- ja reguleerimispandlad: tsingitud teras

Soodushind kehtib vaid laos olevale kogusele. 

Tootekood: AB13004 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kõrgnähtavad rakmed P30HV+ on keha toetav vahend kasutamiseks kukkumise peatamise süsteemis, mis on kirjeldatud standardis EN 363. Turvarakmed on sertifitseeritud ja vastavad standardile EN 361 kui kogukeharakmed kasutamiseks kukkumist pidurdava süsteemi osana.

Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama. Võta meiega ühendust koolituse saamiseks. Isikukaitsevahendeid ei tohi kasutada isik, kelle meditsiiniline seisund võib mõjutada seadme ohutust kasutajale tava- ja hädaolukorras kasutamisel.

Enne kasutamist lugeda kasutusjuhendit.

Kukkumist pidurdava süsteemi kinnitamine

Kukkumist pidurdava süsteemi tohib kinnitada vaid EN 361 turvarakmete suure “A”-tähega märgitud kukkumist pidurdava süsteemi ühenduselementidele. Kas otse tagumisele ühenduselemendile või pooliku “A”-tähega märgitud eesmistesse aasadesse (ühendades peab kasutama mõlemat aasa).

Enne kasutamist tuleb kindlaks teha kukkumiskaitsesüsteemi seadmete koostöövõime – keelatud on kombinatsioonide kasutamine, kus varustuse osad hakkavad üksteise ohutusfunktsioone mõjutama. Isikukaitsevahendiga peatumise korral (nt kukkumise peatamisel) jälgi rippumistrauma sümptome. Rippumistrauma sümptomite vältimiseks jälgi, et sobilik päästeplaan on kasutamiseks valmis. Soovituslik on kasutada traumarihmu.

Enne igat kasutamist on kohustuslik läbi viia seadme kasutuseelne kontroll, et tagada seadme töökindlus ja korrektne toimimine enne selle kasutamist. Kasutuseelsel kontrollil on vajalik kontrollida seadme kõiki elemente vigastuste, ülemäärase kulumise, korrosiooni, abrasiooni, hõõrdumise ja lõigete suhtes.

Turvarakmete hooldus ja kontroll

Iga 12 kuu järel alates kasutuselevõtust tuleb seade kasutuselt eemaldada, et läbi viia tootjapoolne detailne inspektsioon seadme tootja või sertifitseeritud esindaja poolt. Regulaarsed kontrollid on vajalikud seadme ohutuse tagamiseks ja sellest sõltub seadme efektiivsus ja vastupidavus. Turvarakmete maksimaalne eluiga on 10 aastat alates tootmiskuupäevast. Maksimaalne eluiga oleneb kasutusintensiivsusest ja töökeskkonnast. Turvarakmed tuleb kasutuselt eemaldada ja hävitada kohe kui neid on kasutatud kukkumise peatamisel või kui toode ei läbi kontrolli või on kahtlused selle töökindluses.

Keelatud on teha mistahes ümberehitust või täiendust seadmele ilma tootja eelneva kirjaliku nõusolekuta. Hooldust võib teostada ainult seadme tootja või tema sertifitseeritud esindaja.

Kõrgnähtavad rakmed tuleb kohe kasutuselt eemaldada ja hävitada kui neid on kasutatud kukkumise peatamisel või kui need ei läbi kontrolli või on kahtlused turvarakmete töökindluses.

Lisainfo

Suurus

M-XL, XXL