Turvarakmed P14R

Turvarakmed P14R

110.00

Turvarakmed P14R eesmise kukkumist pidurdava süsteemi “A” kinnituspunkti ja laia istumisosaga, mis tagab mugavama asendi rippudes. Eesmised kinnituspunktid kasutamiseks päästerakmete eesmärgil.

Standardid: EN 361 I EN 1497

  • Materjal: polüester 45mm
  • Kaal: 1600g
  • Ühendus- ja reguleerimispandlad: tsingitud teras
  • Rinnal olev pannal: plastik
  • Õmblus: polüester
Puhasta
Tootekood: AB11401 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Turvarakmed on keha toetav vahend kasutamiseks kukkumise peatamise süsteemis, mis on kirjeldatud standardis EN 363.

Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama. Võta meiega ühendust koolituse saamiseks.

Turvarakmete kinnitamine

Kukkumist pidurdava süsteemi tohib kinnitada vaid EN 361 turvarakmete kukkumist pidurdava süsteemi ühenduselementidele, mis on märgitud suure “A” tähega. Enne kasutamist tuleb kindlaks teha kukkumiskaitsesüsteemi seadmete koostöövõime – keelatud on kombinatsioonide kasutamine, kus varustuse osad hakkavad üksteise ohutusfunktsioone mõjutama. Isikukaitsevahendiga peatumise korral (nt kukkumise peatamisel) jälgi rippumistrauma sümptome. Soovituslik on kasutada traumarihmu.

Päästesüsteemi kinnitamine

P14R rakmetel on päästeelementidena kasutamiseks eesmised “A” tähega märgitud kinnituselemendid. Keelatud on kinnitada kukkumise peatamise süsteem ja päästesüsteem samaaegselt.

Perioodiline kontroll ja kasutuselt eemaldamine

Turvarakmeid tuleb kontrollida vähemalt iga 12 kuu järel esimesest kasutuselevõtu kuupäevast. Perioodilise kontrolli peab teostama pädev isik, kellel on teadmised ja koolitus isikukaitsevahendite kontrollimise alal. Olenevalt töö iseloomust ja töökeskkonnast võib kontrolli vaja minna tihemini kui iga 12 kuu järel.

Turvarakmete maksimaalne eluiga on 10 aastat alates tootmiskuupäevast. Maksimaalne eluiga oleneb kasutusintensiivsusest ja töökeskkonnast. Turvarakmed tuleb kasutuselt eemaldada ja hävitada kohe kui neid on kasutatud kukkumise peatamisel või kui toode ei läbi kontrolli või on kahtlused selle töökindluses.

Lisainfo

Kaal1.6 kg
Suurus

M-XL, XXL

Sulle võib meeldida ka…