Turvarakmed P15E (elastne)

Allahindlus!

Turvarakmed P15E (elastne)

71.17116.92

Turvarakmed P15E on tagumise kukkumist pidurdava süsteemi “A” kinnituspunktiga. Enne kasutamist reguleerida vastavalt kasutaja mõõtudele.

Standard: EN 361
Materjal: polüester 45mm
Õmblus: polüester
Kaal: 1,22kg
Ühendus- ja reguleerimispandlad: tsingitud teras
Rinnal olev pannal: plastik

Soodushind kehtib vaid laos olevale kogusele. 

Tootekood: AB11502 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Turvarakmed on keha toetav vahend kasutamiseks kukkumise peatamise süsteemis, mis on kirjeldatud standardis EN 363.

Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama. Võta meiega ühendust koolituse saamiseks. Isikukaitsevahendeid ei tohi kasutada isik, kelle meditsiiniline seisund võib mõjutada seadme ohutust kasutajale tava- ja hädaolukorras kasutamisel.

Enne kasutamist lugeda kasutusjuhendit.

Turvarakmete kinnitamine

Kukkumist pidurdava süsteemi tohib kinnitada vaid EN 361 turvarakmete kukkumist pidurdava süsteemi ühenduselementidele, mis on märgitud suure “A” tähega.

Enne kasutamist tuleb kindlaks teha kukkumiskaitsesüsteemi seadmete koostöövõime – keelatud on kombinatsioonide kasutamine, kus varustuse osad hakkavad üksteise ohutusfunktsioone mõjutama. Isikukaitsevahendiga peatumise korral (nt kukkumise peatamisel) jälgi rippumistrauma sümptome. Soovituslik on kasutada traumarihmu.

Perioodiline kontroll ja kasutuselt eemaldamine

Turvarakmeid tuleb kontrollida vähemalt iga 12 kuu järel esimesest kasutuselevõtu kuupäevast. Perioodilise kontrolli peab teostama pädev isik, kellel on teadmised ja koolitus isikukaitsevahendite kontrollimise alal. Olenevalt töö iseloomust ja töökeskkonnast võib kontrolli vaja minna tihemini kui iga 12 kuu järel.

Turvarakmete maksimaalne eluiga on 10 aastat alates tootmiskuupäevast. Maksimaalne eluiga oleneb kasutusintensiivsusest ja töökeskkonnast. Turvarakmed tuleb kasutuselt eemaldada ja hävitada kohe kui neid on kasutatud kukkumise peatamisel või kui toode ei läbi kontrolli või on kahtlused selle töökindluses.

Lisainfo

Kaal 1.22 kg
Suurus

M-XL, XXL

Sulle võib meeldida ka…