Turvarakmed P35X

Turvarakmed P35X

160.00

Turvarakmed P35X eesmise ja tagumise kinnituspunkti ning alumiiniumist kiirkinnitustega. Enne kasutamist reguleerida vastavalt kasutaja mõõtudele.

Kasutaja maksimaalne kaal 140kg.

Standardid: EN 361

  • Materjal: polüester ja polüamiid
  • Reguleerimispandlad ja ühenduselemendid: teras
  • Ühenduspandlad: alumiinium kiirkinnitus
Puhasta
Tootekood: AB13503 Kategooria:

Kirjeldus

Turvarakmed on keha toetav vahend kasutamiseks kukkumise peatamise süsteemis, mis on kirjeldatud standardis EN 363. Turvarakmed P35X on sertifitseeritud ja vastavad standardile EN 361 kui kogukeharakmed kasutamiseks kukkumist pidurdava süsteemi osana.

Kukkumist pidurdava süsteemi kinnitamine

Kukkumist pidurdava süsteemi tohib kinnitada vaid EN 361 turvarakmete suure “A”-tähega märgitud kukkumist pidurdava süsteemi ühenduselementidele otse tagumisele ühenduselemendile või pooliku “A”-tähega märgitud eesmistesse aasadesse (ühendades peab kasutama mõlemat aasa).

Turvarakmete hooldus ja kontroll

Iga 12 kuu järel alates kasutuselevõtust tuleb seade kasutuselt eemaldada, et läbi viia tootjapoolne detailne inspektsioon seadme tootja või sertifitseeritud esindaja poolt. Regulaarsed kontrollid on vajalikud seadme ohutuse tagamiseks ja sellest sõltub seadme efektiivsus ja vastupidavus. Turvarakmete maksimaalne eluiga on 10 aastat alates tootmiskuupäevast.

Turvarakmed tuleb kohe kasutuselt eemaldada ja hävitada kui neid on kasutatud kukkumise peatamisel või kui need ei läbi kontrolli või on kahtlused turvarakmete töökindluses.

Lisainfo

Suurus

M-XL, XXL

Sulle võib meeldida ka…