Langetusseade TU201

260.00

Port‑A‑Wrap on tugevdatud langetusseade arboristidele. Kasutatakse peamiselt sektsioonse puude langetamise ajal. Põhiline kasutusala on puuokste ja muu materjali kontrollitud langetamine maapinnale. Õige köie abil läbi seadme on ohutu langetada suuri puuoksi või tüveosasid.

Availability: Laos (saab järeltellida)

Tootekood: TU201 Kategooria:

Port‑A‑Wrap TU201 on spetsiaalne arboristide langetusseade (lowering device), mis võimaldab raskete oksa- või tüveosade kontrollitud langetamist. Seade on valmistatud tugevast metallist, mis talub suuri koormusi ning tagab tööriistade ja töötajate ohutuse.

Seade töötab hõõrdumise põhimõttel: köis keeratakse Port‑A‑Wrapi ümber mitu korda, luues piisava takistuse, et koormuse langemine oleks sujuv ja kontrollitud. See võimaldab vältida ohtlikku inertsi, mis võib tekkida vabalt kukkuvate puuosade korral.

Port‑A‑Wrap kinnitatakse tugevale aluspunktile (nt puu tüvi või turvaline ankur), köis kinnitatakse langetatava oksa või tüve külge ning seade võimaldab koormust ohutult langetada. See on asendamatu tööriist arboristidele, kõrgustes töötavatele meeskondadele ja kõigile, kes vajavad turvalist ja kontrollitud langetamist raskete koormatega.

Peamised eelised:

  • Ohutu ja kontrollitud koormuse langetamine;
  • Üksikisiku või väikese meeskonna kasutus;
  • Sobib erineva suurusega köite ja raskuste jaoks;
  • Tugev ja vastupidav metallkonstruktsioon;
  • Ideaalne puude hooldus-, raielöögi- ja arboristikatöödel.
Kaal 2.4 kg
Mõõtmed 26 × 28.2 × 10.8 cm
Materjal

Roostevaba teras

WLL

10kN

MBS

50 kN

Sobib köiele diameetriga

10-20mm

Shopping Cart
Scroll to Top