Laskumisvahend “8” CD303

23.38

Klassikaline laskumisseade “8” mugavaks ja lihtsaks kasutamiseks köitele diameetriga 8-13mm.

  • Materjal: alumiinium
  • Kaal: 80g
  • Mõõt: 131 x 74 mm
  • Köie läbimõõt: 8-13 mm

Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga ja konsulteerida pädeva isikuga.

Tootekood: CD 303 Kategooriad: , ,

Laskumisvahend “8” CD303 sobib erineva diameetriga köitele ja on kavandatud nii, et see võimaldab laskumist suurte koormustega, märjal köiel või muudes olukordades, kus täiendav hõõrdumine on vajalik. See kergsulamist toode on loodud maksimaalseks mitmekülgsuseks.

Laskumisvahend tuleb kasutuselt eemaldada ja hävitada kohe kui seade on kukkunud või puutunud kokku kuumusega sellisel määral, mis on mõjutanud seadme välispinda või tekitanud seadmele moonutusi, mõrasid, kriimustusi või mõlke või kui seadmel on nähtavad kulumisjäljed.

Kõiki tegevusi kõrgustes (näiteks ronimine, töötamine või päästetööd) peetakse ohtlikeks ja need võivad lõppeda tõsiste vigastuste või isegi surmaga. Käesolevat seadet kasutav inimene on vastutav mistahes kahjustuste või õnnetuste eest, mis seadet kasutades võivad ette tulla. 

Maaletooja ega tootja ei võta vastutust vigastuste ja surmade eest, mis on tingitud toote valesti kasutamise või iseseisvalt seadme modifikatsioonide tegemise tõttu. Kasutaja kohustus ja vastutus on veenduda, et kasutab seadet õigesti ja vaid eesmärkidel, milleks seade on loodud. Kasutaja peab olema veendunud, et on teinud enda turvalisuse heaks kõik, mis tema võimuses. Kasutaja peab seadet kasutades arvestama kõikvõimalike riskidega ja peab oskama ohtu õigeaegselt hinnata. Kui kasutaja ei ole selleks võimeline, et tohi seadet kasutada. 

Shopping Cart
Scroll to Top