LAYHER kahepoolne redel TOPIC 1043

Klassikaline kahepoolne topeltredel mugavate ja laiade astmetega. Plastikust kattega terashinged, nurgatugevdused ja rebenemiskindel polüesterlint. Kaks ülemist astet moodustavad platvormi.

Redelipulkade vahe: 250mm
Redelipulkade laius: 80mm

LAYHER redelite täieliku kataloogi leiad siit.

Tootekood: TOPIC1043 Kategooria:

Layher alumiiniumredelid tagavad kerge kaalu juures siiski tugevuse ja vastupidavuse – kvaliteet peitub detailides. Kahepoolne redel i astmed ja püstpuu on valmistatud ülitugevast tihendatud profiilist ilma pikisuunaliste keevitusteta ja on seetõttu väga tugevad. Jäik püstpuu võimaldab vastupidavuse suurele koormusele, säilitades toote madala kaalu. Vormitud servad püstpuu ümber hoiavad ära kahjustused redelipulkade äärtele. Neljakordselt volditud astmed tagavad optimaalse püstpuu ja astme vahelise ühenduse. Redeliastmete kolmnurkne profiil ja sooned kindla jalgealuse tagamiseks. Optimaalse pinnal püsimise kindlustavad libisemiskindlad redelijalad. Plastkattega terashinged, millel on lõtkuvabad lahtised kruvikinnitused, mis tagavad pika kasutusea. Rebenemiskindlad polüesterrihmad kuni 3kN koormuse ülekandmiseks.

LAYHER redelite täieliku kataloogi leiad siit.

Teraskomponendid on kuumtsingitud vastavalt EN ISO 1461 ja DASt 022. Ühenduselemendid ja muud väiksemad detailid võivad olla tsingitud vastavalt EN ISO 4042. Layher redelite kandevõime on 150kg kui ei ole märgitud teisiti.

Kõik mõõdud ja kaalud on toodud juhtväärtustena. Komponentide kaalud võivad varieeruda vastavalt tolerantsidele ja erineda väljatoodutest. 

Suurus

10 astet, 12 astet, 3 astet, 4 astet, 5 astet, 6 astet, 7 astet, 8 astet

Shopping Cart
Scroll to Top