LAYHER platvormredel TOPIC 1074

Platvormredel ühepoolse pääsu ja käsipuudega on mugav vahend pikaajalise töö tegemiseks. Suur 480x420mm mõõtmetega platvorm on libisemiskindlast soontega metallplaatidest, tagades kindlama aluse. Käsipuud võimaldavad turvalisemalt redelist üles ja alla liikuda.

Redelipulkade vahe: 250mm
Redelipulkade laius: 80mm
Platvormi mõõtmed: 480x420mm
Rist-detaili laius: 890mm

LAYHER redelite täieliku kataloogi leiad siit.

Tootekood: TOPIC1074 Kategooria:

Layher alumiiniumredelid tagavad kerge kaalu juures siiski tugevuse ja vastupidavuse – kvaliteet peitub detailides. Platvormredel i astmed ja püstpuu on valmistatud ülitugevast tihendatud profiilist ilma pikisuunaliste keevitusteta ja on seetõttu väga tugevad. Jäik püstpuu võimaldab vastupidavuse suurele koormusele, säilitades toote madala kaalu. Vormitud servad püstpuu ümber hoiavad ära kahjustused redelipulkade äärtele. Neljakordselt volditud astmed tagavad optimaalse püstpuu ja astme vahelise ühenduse. Redeliastmete kolmnurkne profiil ja sooned kindla jalgealuse tagamiseks. Optimaalse pinnal püsimise kindlustavad libisemiskindlad redelijalad. Plastkattega terashinged, millel on lõtkuvabad lahtised kruvikinnitused, mis tagavad pika kasutusea. Rebenemiskindlad polüesterrihmad kuni 3kN koormuse ülekandmiseks.

LAYHER redelite täieliku kataloogi leiad siit.

Teraskomponendid on kuumtsingitud vastavalt EN ISO 1461 ja DASt 022. Ühenduselemendid ja muud väiksemad detailid võivad olla tsingitud vastavalt EN ISO 4042. Layher redelite kandevõime on 150kg kui ei ole märgitud teisiti.

Kõik mõõdud ja kaalud on toodud juhtväärtustena. Komponentide kaalud võivad varieeruda vastavalt tolerantsidele ja erineda väljatoodutest. 

Suurus

4 astet, 5 astet, 6 astet, 7 astet, 8 astet

Shopping Cart
Scroll to Top