Ühendusliin AZ411

80.00150.00

Ühendusliin PVC kattega tsingitud teraskaablist, diameetriga 6,3mm, mõlemalt poolt kinnitusaasadega ja kukkumisindikaatoriga. Kasutamiseks horisontaalselt ja vertikaalselt. Ühendusliin AZ411 on kukkumise peatamise süsteemi üks komponent, uuri lisaks kukkumise peatamise kogu komplekti kohta. Kasutamiseks kuni kolmele isikule samaaegselt.

Standardid: EN 795 B, CEN/TS 16415

  • Pikkus: 0,5-10 m
  • Minimaalne purunemistugevus: 14 kN

 

Tootekood: AZ411 Kategooriad: ,

Ühendusliin AZ411 on ankurdusseade, mis vastab standardile EN 795 B ja see on kasutamiseks kuni kolmele isikule samaaegselt. Ühendusliin on kasutamiseks vaid isikukaitsevahendina, kaitsmaks kasutajat kukkumise eest ning see ei ole ette nähtud raskuste tõstmiseks.

Kukkumise peatamise süsteemis ühendusliini kasutades peab kasutaja olema varustatud energiat leevendava komponendiga, mis limiteerib kukkumise peatamise korral kasutajale mõjuvat maksimaalset dünaamilist jõudu 6kN-ni.

Ühendusliin AZ411 ei ole paigaldamiseks teravatele servadele, mille raadius on alla 0,5mm.

Olulised põhimõtted kukkumise kaitseks mõeldud isikukaitsevahendite kasutajale:

  • Isikukaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama (koolituse kohta vaata lähemalt siit).
  • Isikukaitsevahendeid ei tohi kasutada isik, kelle meditsiiniline seisund võib mõjutada seadme kasutaja ohutust tava- ja hädaolukorras kasutamisel.
  • Eelnevalt peavad olema koostatud päästeplaanid, et käsitleda võimalikke hädaolukordi, mis võivad tekkida töötamise käigus.
  • Isikukaitsevahenditega peatamise korral (nt kukkumise peatamisel) jälgi rippumistrauma sümptome. Rippumistrauma sümptomite vältimiseks jälgi, et sobilik päästeplaan on kasutamiseks valmis. Soovituslik on kasutada traumarihmu.
  • Isikukaitsevahendeid võib kasutada ainult vastavalt nende otstarbele.
  • Enne igat kasutamist on kohustuslik läbi viia seadme kasutuseelne kontroll, et tagada seadme töökindlus ja korrektne toimimine enne selle kasutamist.
  • Peale 12 kuu möödumist kasutuselevõtust tuleb isikukaitsevahendid kasutuselt eemaldada, et läbi viia üksikasjalik perioodiline kontroll. Perioodilise kontrolli võib teostada pädev isik või tootja või tootja autoriseeritud esindaja. Regulaarsed perioodilised kontrollid on seadmete hoolduseks ja ohutuse tagamiseks vajalikud, sest kasutaja ohutus sõltub seadme efektiivsusest ja vastupidavusest.
  • Isikukaitsevahendid tuleb kasutuselt eemaldada ja hävitada (või viia läbi muud protseduurid vastavalt instruktsioonidele kasutusjuhendis) kohe kui neid on kasutatud kukkumise peatamiseks.
Pikkus

0,5 m, 1,0 m, 10,0 m, 2,0 m, 3,0 m, 5,0 m

Shopping Cart
Scroll to Top