LAYHER pikendatav redel TOPIC 1035

Kaheosaline pikendatav redel suuremateks kõrgusteks. Kaheosaline redel tagab väiksemad transpordi- ja hoiustamise mõõtmed. Pikkuse reguleerimine käsitsi redelipulga haaval.

Välimine laius: 355/435mm
Redelipulkade vahe: 280mm
Rist-detaili laius (kuni 10 astet): 890mm
Rist-detaili laius (alates 12 astet): 1360mm

LAYHER redelite täieliku kataloogi leiad siit.

Tootekood: TOPIC1035 Kategooria:

Layher alumiiniumredelid tagavad kerge kaalu juures siiski tugevuse ja vastupidavuse – kvaliteet peitub detailides. Pikendatav redel i astmed ja püstpuu on valmistatud ülitugevast tihendatud profiilist ilma pikisuunaliste keevitusteta ja on seetõttu väga tugevad. Jäik püstpuu võimaldab vastupidavuse suurele koormusele, säilitades toote madala kaalu. Vormitud servad püstpuu ümber hoiavad ära kahjustused redelipulkade äärtele. Neljakordselt volditud astmed tagavad optimaalse püstpuu ja astme vahelise ühenduse. Redeliastmete kolmnurkne profiil ja sooned kindla jalgealuse tagamiseks. Optimaalse pinnal püsimise kindlustavad libisemiskindlad redelijalad. Plastkattega terashinged, millel on lõtkuvabad lahtised kruvikinnitused, mis tagavad pika kasutusea. Rebenemiskindlad polüesterrihmad kuni 3kN koormuse ülekandmiseks.

LAYHER redelite täieliku kataloogi leiad siit.

Teraskomponendid on kuumtsingitud vastavalt EN ISO 1461 ja DASt 022. Ühenduselemendid ja muud väiksemad detailid võivad olla tsingitud vastavalt EN ISO 4042. Layher redelite kandevõime on 150kg kui ei ole märgitud teisiti.

Kõik mõõdud ja kaalud on toodud juhtväärtustena. Komponentide kaalud võivad varieeruda vastavalt tolerantsidele ja erineda väljatoodutest. 

Suurus

2×10, 2×14, 2×16, 2×18, 2×6, 2×8

Shopping Cart
Scroll to Top