Automaatplokk horisontaalseks kasutamiseks CR250HV 11m

860.00

Plastikümbrises automaatplokk CR250V terastrossiga on isikukaitsevahend horistontaalseks ja vertikaalseks kasutamiseks. Ploki ülemine osa on varustatud pöörleva kinnitusavaga. Tross lõpeb kukkumisindikaatoriga karabiiniga AZ002ASI (ava 24mm). Eraldi leevendit kasutada ei ole vaja.

Kasutamiseks ühele isikule korraga. Kasutaja maksimaalne kaal 120kg.

NB! Horisontaalsel kasutamisel soovitame kasutada kaitseümbrist OS050.

Standard: EN 360
Materjal: komposiitplastik
Tross: tsingitud teras Ø5mm
Mõõdud: 270x90x260mm
Kaal: 6m-4,8kg/ 8m-5,0kg/ 11m-5,5kg

VG11 11.060 for horizontal where falling over the edge can occur (R>0,5)Protection for maximum user's weight of 120 kgProtection for 1 personDevice for vertical and horizontal use

Tootekood: CR250HV Kategooriad: ,

Automaatplokk horisontaalseks ja vertikaalseks kasutamiseks on kukkumise peatamise süsteemi üks komponent ja vastab standardile EN 360:2002. Automaatplokk on korraga kasutamiseks ühele isikule (kasutaja maksimaalne kaal 120kg).

Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama. Võta meiega ühendust koolituse saamiseks.

Automaatploki kasutamine

Automaatploki kinnitamiseks struktuurilisele ankrupunktile tuleb ühendada automaatploki pöörlev kinnitusava karabiiniga või kasutades standardile EN 362 või EN 795 vastavat seadet. Struktuurilise ankrupunkti vastupidavus peaks olema vähemalt 12 kN. Struktuurilise ankrupunkti kuju ja asetus ei tohi võimaldada iseeneslikku avanemist. Soovituslik on kasutada vastavalt EN 795 märgistatud ja sertifitseeritud ankrupunkti. Jälgida tuleb, et automaatplokki kasutades kukkumisel ei tekiks pendeldusefekti. Vajalik on tagada minimaalne vaba maa kasutaja jalgade all, et vältida kukkumisel kasutaja kokkupõrget struktuuri või maaga (vaba maa väärtus näidatud seadme kasutusjuhendis).

Automaatploki trossi lõpus olev karabiin tuleb kinnitada EN 361 vastavate kogukeharakmete eesmisse või tagumisse kinnituspunkti. Keelatud on lisada täiendavaid seadmeid karabiini ja rakmete kinnituspunkti vahele.

Automaatplokk horisontaalseks kasutamiseks

Horisontaalseks kasutamiseks mõeldud automaatploki etiketil on näha vastav piktogramm. Sellised seadmed on edukalt testitud vastavalt 89/686/EEC direktiivile. Seadet horisontaalselt kasutades peab automaatplokk olema paigaldatud töömaa kõrgusele või kõrgemale. Jälgida tuleb, et teravad servad ei tekitaks trossi läbilõikamise ohtu, vajadusel kasutada servakaitset.

Seadme hooldus ja kontroll

Iga 12 kuu järel alates kasutuselevõtust tuleb seade kasutuselt eemaldada, et läbi viia tootjapoolne detailne inspektsioon seadme tootja või sertifitseeritud esindaja poolt. Regulaarsed kontrollid on vajalikud seadme ohutuse tagamiseks ja sellest sõltub seadme efektiivsus ja vastupidavus. Automaatploki kasutusaeg ei ole piiratud juhul kui perioodilised kontrollid on regulaarselt teostatud.

Automaatplokk tuleb kohe kasutuselt eemaldada kui seda on kasutatud kukkumise peatamiseks või kui tekib kahtlusi selle konditsioonis ja turvalisuses kasutajale ning seda ei tohi enne uuesti kasutusele võtta kui tootja või tema sertifitseeritud esindaja on läbi viinud detailse kontrolli. Hooldust ja remonti võib teostada ainult seadme tootja või tema sertifitseeritud esindaja (Kukkumiskaitse OÜ).

 

Pikkus

11 m

Shopping Cart
Scroll to Top