Automaatplokk WR040S

275.00

Automaatplokk WR040S lindiga on isikukaitsevahend vertikaalseks kasutamiseks. Ploki ülemine osa on varustatud pöörleva kinnitusavaga. Lint lõpeb pöörleva karabiiniga AZ029SS. Eraldi leevendit kasutada ei ole vaja.

Kasutamiseks ühele isikule korraga. Kasutaja maksimaalne kaal 140kg.

Standard: EN 360
Lint: 18,5mm tekstiil
Pikkus: 2m
Sissetõmbav mehhanism: roostevaba teras
Ümbris: alumiiniumsulam
Kasutaja maksimaalne kaal: 140kg

VG11 11.085 Retractable type fall arresters EN360 claiming the possibility to go above the deviceVG11 11.062 Testing the devices (EN353-2 / EN355 / EN360) with loads greater than the standard 100 kg.Protection for maximum user's weight of 140 kgProtection for 1 personDevice for vertical use
Tootekood: WR040S Kategooriad: ,

Kukkumist pidurdav plokk vertikaalseks kasutamiseks on kukkumise peatamise süsteemi üks komponent ja vastab standardile EN 360:2002. Kukkumise pidurdaja on korraga kasutamiseks ühele isikule (kasutaja maksimaalne kaal 140kg).

Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama. Võta meiega ühendust koolituse saamiseks.

Kukkumist pidurdav plokk – kasutamine

Automaatplokk tuleb paigaldada kasutajast kõrgemale. Automaatploki kinnitamiseks struktuurilisele ankrupunktile tuleb ühendada automaatploki ülemine aas karabiiniga või kasutades standardile EN 362 või EN 795 vastavat seadet. Struktuurilise ankrupunkti vastupidavus peaks olema vähemalt 12 kN ja see peaks asuma töötasapinna kohal. Struktuurilise ankrupunkti kuju ja asetus ei tohi võimaldada iseeneslikku avanemist. Soovituslik on kasutada vastavalt EN 795 märgistatud ja sertifitseeritud ankrupunkti. Jälgida tuleb, et automaatplokki kasutades kukkumisel ei tekiks pendeldusefekti. Vajalik on tagada minimaalne vaba maa kasutaja jalgade all, et vältida kukkumisel kasutaja kokkupõrget struktuuri või maaga (vaba maa väärtus näidatud seadme kasutusjuhendis).

Kukkumise pidurdaja trossi lõpus olev karabiin tuleb kinnitada EN 361 vastavate kogukeharakmete eesmisse või tagumisse kinnituspunkti. Kogukeharakmed peavad vastama EN 361. Keelatud on lisada täiendavaid seadmeid karabiini ja rakmete kinnituspunkti vahele.

Kasutamise ajal tuleb automaatplokki kaitsta kokku puutumast õlide, hapete, aluste, lahtise tule, kuumade metallipiiskade ja teravate servadega. Ehitusobjektil töötades tuleb vältida rihma põimumist konstruktsioonielementidega. Vältida tuleks seadme kasutamist tolmuses ja määrdunud keskkonnas.

Seadme hooldus ja kontroll

Iga 12 kuu järel alates kasutuselevõtust tuleb seade kasutuselt eemaldada, et läbi viia tootjapoolne detailne inspektsioon seadme tootja või sertifitseeritud esindaja poolt. Regulaarsed kontrollid on vajalikud seadme ohutuse tagamiseks ja sellest sõltub seadme efektiivsus ja vastupidavus. Automaatploki kasutusaeg ei ole piiratud juhul kui perioodilised kontrollid on regulaarselt teostatud.

Kukkumist pidurdav plokk tuleb kohe kasutuselt eemaldada kui seda on kasutatud kukkumise peatamiseks või kui tekib kahtlusi selle konditsioonis ja turvalisuses kasutajale ning seda ei tohi enne uuesti kasutusele võtta kui tootja või tema sertifitseeritud esindaja on läbi viinud detailse kontrolli. Hooldust ja remonti võib teostada ainult seadme tootja või tema sertifitseeritud esindaja (Kukkumiskaitse OÜ).

 

Shopping Cart
Scroll to Top