Laskumisvahend TAZ LOV3

245.00

Taz3d

LOV3 on iselukustuv vahend, mis on mõeldud laskumiseks, ohutuse tagamiseks, pidurdamiseks ja päästetöödel laskumiseks. See on kavandatud ja valmistatud köie abil liikumise toetamiseks. Kasutusala: laskumine, köie lukustamine ja asendi hoidmine. Seadet saab köiele paigaldada ja sellelt eemaldada ilma karabiini avamata.

Standard: EN 358, EN 341, EN 12841, EN 15151
Materjal: alumiiniumsulam, roostevaba teras, plastik
Kaal: 380g

Enne kasutamist lugeda kasutusjuhendit.

Laskumisvahend LOV3 kasutamine

EN 12841 tüüp A, B, C

Köiesüsteemis köie reguleerimisvahendina vastavalt EN 12841 klass A, B ja C on seade kasutamiseks koos EN 1891 A 10-11 mm diameetriga köitel. Maksimaalne nimikoormus 120 kg. LOV3 laskumisvahend on ühele kasutajale mõeldud tüüp A, B ja C köie reguleerseadis kukkumise peatamiseks või köie abil üles ronimiseks või laskumiseks. Tüüp A reguleerseadisena kasutamisel peab seda kasutama eraldi köiega ja lisaks tüüp B ja/või tüüp C köiega kasutatavale reguleerseadisele. Tüüp A seadmed on mõeldud kasutamiseks koos köitega kukkumise peatamiseks olukorras, kus tekib muu ohutusvahendi või selle osa tõrge. Erandjuhtudel, näiteks töövahendi või selle osa tõrkumisel süsteemi ebakorrektse kasutamise tõttu, suudavad tüüp A seadmed lisaks peatada piiratud kukkumise.

LOV3 on ühele kasutajale mõeldud tüüp A, B ja C köie reguleerseadis kukkumise peatamiseks või köie abil üles ronimiseks või laskumiseks. Tüüp A reguleerseadisena kasutamisel peab seda kasutama eraldi köiega ja lisaks tüüp B ja/või tüüp C köiega kasutatavale reguleerseadisele. Eraldi ankurduspunktiga ühendatud täiendav liikumis- või tööasendi tagamise vahend peab alati paiknema õigesti ja kasutama peab kukkumisriski vähendavaid töövõtteid. Tüüp B või C köie reguleerseadisena kasutamisel. Kasutaja raskuse all saab sellest tööseadis, mida peab kasutaja optimaalse ohutuse tagamiseks kasutama lisaks eraldi köiel paiknevale tüüp A köie reguleerseadisele.

Eraldi ankurduspunktiga ühendatud täiendav kukkumist pidurdav süsteem peab alati paiknema õigesti ja kasutama peab kukkumisriski ja -kõrgust vähendavaid töövõtteid.

EN 15151-1

Mägironimisvarustuses pidurdusseadmena vastavalt EN 15151-1 on seade kasutamiseks koos EN 1891 A 10-11 mm diameetriga köitel ja EN 892 9,5-10,5 mm diameetriga köitel ja on mõeldud köie abil liikumise toetamiseks.

EN 341 klass C

Päästetöödeks laskumisvahend vastavalt EN 341 on seade kasutamiseks koos EN 1891 Cousin 10,5 mm diameetriga köitel. Maksimaalne kasutuskoormus on 100 kg, maksimaalne laskumiskõrgus 100 m.

 

Positsioneerimissüsteemis EN 358 koos LOVROPE turvaliiniga. Vastab EN 353-2 standardi nõuetele, välja arvatud automaatne laskumine.

Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama. Võta meiega ühendust koolituse saamiseks. Isikukaitsevahendeid ei tohi kasutada isik, kelle meditsiiniline seisund võib mõjutada seadme ohutust kasutajale tava- ja hädaolukorras kasutamisel.

Shopping Cart
Scroll to Top