Turvarakmed P10R

Turvarakmed P10R

80.00

Turvarakmed P10R on eesmise ja tagumise kukkumist pidurdava süsteemi “A” kinnituspunkti ja istumisosa toetusega kogukeharakmed koos päästmise eesmärgil kasutatava kuklal asuva kinnitusaasaga. Enne kasutamist reguleerida vastavalt kasutaja mõõtudele.

Standardid: EN 361, EN 1497

  • Materjal: polüester 45 mm
  • Kaal: 1460g
  • Ühendus- ja reguleerimispandlad: tsingitud teras
  • Õmblus: polüester

Suitable for explosion-hazard zonesProtection for maximum user's weight of 140 kg

Puhasta
Tootekood: AB11003 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Pääste turvarakmed on keha toetav vahend kasutamiseks kukkumise peatamise süsteemis, mis on kirjeldatud standardis EN 363. Turvarakmed on heaks kiidetud kasutajale (koos tööriistade ja varustusega) kuni kaaluga 140 kg. Maksimaalne lubatud koormus 140 kg turvarakmetele on lubatud ainult juhul kui kasutatakse energiat leevendavat elementi, millele ühildub 140 kg maksimaalne lubatud koormus.

Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama. Võta meiega ühendust koolituse saamiseks.

Turvarakmete kinnitamine

Kukkumist pidurdava süsteemi tohib kinnitada vaid EN 361 turvarakmete kukkumist pidurdava süsteemi ühenduselementidele, mis on märgitud suure “A” tähega. Enne kasutamist tuleb kindlaks teha kukkumiskaitsesüsteemi seadmete koostöövõime – keelatud on kombinatsioonide kasutamine, kus varustuse osad hakkavad üksteise ohutusfunktsioone mõjutama. Isikukaitsevahendiga peatumise korral (nt kukkumise peatamisel) jälgi rippumistrauma sümptome. Soovituslik on kasutada traumarihmu.

Päästesüsteemi kinnitamine

Päästerakmete ühenduselemendid on kasutamiseks ainult pääste eesmärgil. Keelatud on kasutada päästerakmete ühenduselemente kukkumist pidurdava süsteemi kinnitamiseks.

Perioodiline kontroll ja kasutuselt eemaldamine

Turvarakmeid tuleb kontrollida vähemalt iga 12 kuu järel esimesest kasutuselevõtu kuupäevast. Perioodilise kontrolli peab teostama pädev isik, kellel on teadmised ja koolitus isikukaitsevahendite kontrollimise alal. Olenevalt töö iseloomust ja töökeskkonnast võib kontrolli vaja minna tihemini kui iga 12 kuu järel.

Turvarakmete maksimaalne eluiga on 10 aastat alates tootmiskuupäevast. Maksimaalne eluiga oleneb kasutusintensiivsusest ja töökeskkonnast. Turvarakmed tuleb kasutuselt eemaldada ja hävitada kohe kui neid on kasutatud kukkumise peatamisel või kui toode ei läbi kontrolli või on kahtlused selle töökindluses.

Lisainfo

Kaal1.460 kg
Suurus

M-XL, XXL

Sulle võib meeldida ka…