Turvarakmed P03S

Turvarakmed P03S

45.00

Turvarakmed P03S on eesmise ja tagumise kukkumist pidurdava süsteemi “A” kinnituspunkti ja istumisosa toetusega. Eesmine “A” kinnituspunkt moodustub kahest poolikust aasast, mis kasutamise korral tuleb mõlemad kukkumise peatamise süsteemi elemendiga ühendada. Enne kasutamist reguleerida vastavalt kasutaja mõõtudele.

Standardid: EN 361

  • Materjal: polüester 45 mm
  • Kaal: 730g
  • Ühendus- ja reguleerimispandlad: tsingitud teras
  • Rinnal olev pannal: plastik
  • Õmblus: polüester

Suitable for explosion-hazard zonesProtection for maximum user's weight of 140 kg

Puhasta
Tootekood: AB10302 Kategooria:

Kirjeldus

Kukkumise peatamise rakmed P03S eesmise ja tagumise kinnituspunktiga on keha toetav vahend kasutamiseks kukkumise peatamise süsteemis, mis on kirjeldatud standardis EN 363. Turvarakmed on heaks kiidetud kasutajale (koos tööriistade ja varustusega) kuni kaaluga 140 kg. Maksimaalne lubatud koormus 140 kg turvarakmetele on lubatud ainult juhul kui kasutatakse energiat leevendavat elementi, millele ühildub 140 kg maksimaalne lubatud koormus.

Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama. Võta meiega ühendust koolituse saamiseks.

Turvarakmete kinnitamine

Kukkumist pidurdava süsteemi tohib kinnitada vaid EN 361 turvarakmete kukkumist pidurdava süsteemi ühenduselementidele, mis on märgitud suure “A” tähega – otse tagumisele ühenduselemendile või pooliku “A” tähega märgitud eesmistesse aasadesse. Pooliku “A” tähega märgitud aasadesse ühendades peab kasutama mõlemat aasa. Keelatud on kinnitada kukkumist pidurdav süsteem vaid ühte aasa.

Enne kasutamist tuleb kindlaks teha kukkumiskaitsesüsteemi seadmete koostöövõime – keelatud on kombinatsioonide kasutamine, kus varustuse osad hakkavad üksteise ohutusfunktsioone mõjutama. Isikukaitsevahendiga peatumise korral (nt kukkumise peatamisel) jälgi rippumistrauma sümptome. Soovituslik on kasutada traumarihmu.

Perioodiline kontroll ja kasutuselt eemaldamine

Kukkumise peatamise rakmed tuleb kontrollida vähemalt iga 12 kuu järel esimesest kasutuselevõtu kuupäevast. Perioodilise kontrolli peab teostama pädev isik, kellel on teadmised ja koolitus isikukaitsevahendite kontrollimise alal. Olenevalt töö iseloomust ja töökeskkonnast võib kontrolli vaja minna tihemini kui iga 12 kuu järel.

Turvarakmete maksimaalne eluiga on 10 aastat alates tootmiskuupäevast. Maksimaalne eluiga oleneb kasutusintensiivsusest ja töökeskkonnast. Turvarakmed tuleb kasutuselt eemaldada ja hävitada kohe kui neid on kasutatud kukkumise peatamisel või kui toode ei läbi kontrolli või on kahtlused selle töökindluses.

Lisainfo

Kaal0.73 kg
Suurus

M-XL, XXL

Sulle võib meeldida ka…