Rigimisplaat CD402

70.00

Rigimisplaat ehk ankurduspunkti jagaja on mõeldud mitmest ankrust koosneva süsteemi loomiseks ja julgestuse organiseerimiseks. Tootel on suur põhiava koos kahe lisaavaga ja viis 20mm diameetriga ava ühendusseadmete jaoks.

Materjal: alumiinium
Mõõdud: 100x159mm
Kaal: 240g
Staatiline tugevus: minimaalselt 50kN
Avade arv: 8
Ava diameeter: 20mm
Värv: sinine

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: CD402 Kategooriad: , ,

Ankurduspunkti jagaja ehk rigimisplaat on kasutamiseks mitmest ankrust koosneva süsteemi loomiseks ja koormuste tasakaalus hoidmiseks.

Ankurduspunkti jagaja kasutamine

  • Töömaa alla jääva vaba ruumi arvestamisel tuleb arvesse võtta ka rigimisplaadi pikkus, mis pikendab kukkumise pidurdusmaad.
  • Kui rigimisplaat on kasutusel koos EN 355 vastavat leevendit sisaldava seadmega, ei tohi kõikide ühendatud elementide pikkus ületada 2 meetrit (rigimisplaat+leevendi+turvaliin+ühendusseadmed).
  • Rigimisplaati (ilma leevendita) ei tohi kasutada kukkumise peatamise seadmena.
  • Kasutamisel tee kindlaks, et rigimisplaadile kinnitatud ühendusseadmed on ühendatud korrektselt, kooskõlas plaadi põhitelje ja ühendusseadmetega (vt joonis). Valesti kinnitatud plaat võib kahjustada mehhanismi, mis kaitseb ühendusseadme kinnitust ja selle tagajärjel võib seade lahti ühenduda.
  • Enne kasutamist ja kasutamise käigus jälgi, et kõik üksikud komponendid on kinnitatud. Ühendusseadmed peavad olema lukustatud.
  • Rigimisplaati on keelatud kasutada muul otstarbel kui kasutusjuhendis märgitud.

Seadme hooldus ja kontroll

Iga 12 kuu järel alates kasutuselevõtust tuleb seade kasutuselt eemaldada, et läbi viia tootjapoolne detailne inspektsioon seadme tootja või sertifitseeritud esindaja poolt. Regulaarsed kontrollid on vajalikud seadme ohutuse tagamiseks ja sellest sõltub seadme efektiivsus ja vastupidavus. Rigimisplaadi kasutusaeg ei ole piiratud juhul kui perioodilised kontrollid on regulaarselt teostatud.

Ankurduspunkti jagaja tuleb kohe kasutuselt eemaldada ja hävitada kui seda on kasutatud kukkumise peatamiseks või kui tekib kahtlusi selle konditsioonis ja turvalisuses kasutajale.

Shopping Cart
Scroll to Top