Turvarakmed P50NmX (leegikindel)

580.00

Turvarakmed P50NmX on leegikindlad ja sobivad kasutamiseks tuleohtlikes või plahvatusohtlikus keskkonnas (tulekindlus vastavalt EN 358 P.4.1.5). Eesmise ja tagumise kinnituspunktiga ning seljavööl asuvate positsioneerimiseks mõeldud kinnituspunktidega. Mugav seljavöö tagab kindluse ja mugavuse tööd tehes. Enne kasutamist reguleerida kasutaja mõõtude järgi.

Standard: EN 361, EN 358
Materjal: aramiid 45mm
Õmblus: aramiid
Ühenduspandlad: kiirkinnitused – kõrge süsinikusisaldusega teras, ABS

Sobilik plahvatusohtlikes tsoonidesKasutaja maksimaalne kaal 140kgTestitud leegikindluse suhtes

Tootekood: AB15921 Kategooriad: ,

Turvarakmed (leegikindel) P50NmX on keha toetav vahend kasutamiseks kukkumise peatamise süsteemis, mis on kirjeldatud standardis EN 363. Turvarakmed P50NmX sobivad kasutamiseks tuleohtlikes või plahvatusohtlikus keskkonnas (tulekindlus vastavalt EN 358 P.4.1.5). Turvarakmed on heaks kiidetud kasutajale (koos tööriistade ja varustusega) kuni kaaluga 140 kg. Maksimaalne lubatud koormus 140 kg turvarakmetele on lubatud ainult juhul kui kasutatakse energiat leevendavat elementi, millele ühildub 140 kg maksimaalne lubatud koormus.

Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama. Võta meiega ühendust koolituse saamiseks. Isikukaitsevahendeid ei tohi kasutada isik, kelle meditsiiniline seisund võib mõjutada seadme ohutust kasutajale tava- ja hädaolukorras kasutamisel.

Enne kasutamist lugeda kasutusjuhendit.

Turvarakmed (leegikindel) – kinnitamine

Kukkumist pidurdava süsteemi tohib kinnitada vaid EN 361 turvarakmete kukkumist pidurdava süsteemi ühenduselementidele, mis on märgitud suure “A” tähega – otse tagumisele ühenduselemendile või pooliku “A” tähega märgitud eesmistesse aasadesse. Pooliku “A” tähega märgitud aasadesse ühendades peab kasutama mõlemat aasa. Keelatud on kinnitada kukkumist pidurdav süsteem vaid ühte aasa.

Enne kasutamist tuleb kindlaks teha kukkumiskaitsesüsteemi seadmete koostöövõime – keelatud on kombinatsioonide kasutamine, kus varustuse osad hakkavad üksteise ohutusfunktsioone mõjutama. Isikukaitsevahendiga peatumise korral (nt kukkumise peatamisel) jälgi rippumistrauma sümptome. Rippumistrauma sümptomite vältimiseks jälgi, et sobilik päästeplaan on kasutamiseks valmis. Soovituslik on kasutada traumarihmu.

Enne igat kasutamist on kohustuslik läbi viia seadme kasutuseelne kontroll, et tagada seadme töökindlus ja korrektne toimimine enne selle kasutamist. Kasutuseelsel kontrollil on vajalik kontrollida seadme kõiki elemente vigastuste, ülemäärase kulumise, korrosiooni, abrasiooni, hõõrdumise ja lõigete suhtes.

Perioodiline kontroll ja kasutuselt eemaldamine

Kukkumise peatamise rakmed tuleb kontrollida vähemalt iga 12 kuu järel esimesest kasutuselevõtu kuupäevast. Perioodilise kontrolli peab teostama pädev isik, kellel on teadmised ja koolitus isikukaitsevahendite kontrollimise alal. Olenevalt töö iseloomust ja töökeskkonnast võib kontrolli vaja minna tihemini kui iga 12 kuu järel.

Keelatud on teha mistahes ümberehitust või täiendust seadmele ilma tootja eelneva kirjaliku nõusolekuta. Hooldust võib teostada ainult seadme tootja või tema sertifitseeritud esindaja.

Turvarakmete maksimaalne eluiga on 10 aastat alates tootmiskuupäevast. Maksimaalne eluiga oleneb kasutusintensiivsusest ja töökeskkonnast. Turvarakmed (leegikindel) tuleb kasutuselt eemaldada ja hävitada kohe kui neid on kasutatud kukkumise peatamisel või kui toode ei läbi kontrolli või on kahtlused selle töökindluses.

Suurus

M-XL, XXL

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top