Turvarakmed P35mX

Turvarakmed P35mX

160.00

Turvarakmed P35mX eesmise ja tagumise kinnituspunkti ning kiirkinnitustega. Kiirkinnitused võimaldavad rakmed kiirelt ja mugavalt kinnitada. Enne kasutamist reguleerida vastavalt kasutaja mõõtudele.

Standardid: EN 361

  • Materjal: polüester 45mm
  • Reguleerimispandlad: tsingitud teras
  • Ühenduspandlad: kiirkinnitus – kõrge süsinikusisaldusega teras, ABS
  • Õmblus: polüester

Protection for maximum user's weight of 140 kg

Puhasta
Tootekood: AB13521 Kategooria:

Kirjeldus

Turvavaljad P35mX on keha toetav vahend kasutamiseks kukkumise peatamise süsteemis, mis on kirjeldatud standardis EN 363. Turvarakmed on heaks kiidetud kasutajale (koos tööriistade ja varustusega) kuni kaaluga 140 kg. Maksimaalne lubatud koormus 140 kg turvarakmetele on lubatud ainult juhul kui kasutatakse energiat leevendavat elementi, millele ühildub 140 kg maksimaalne lubatud koormus.

Turvarakmete kinnitamine

Kukkumist pidurdava süsteemi tohib kinnitada vaid EN 361 turvarakmete kukkumist pidurdava süsteemi ühenduselementidele, mis on märgitud suure “A” tähega – otse tagumisele ühenduselemendile või “A” tähega märgitud eesmisesse aasa.

Enne kasutamist tuleb kindlaks teha kukkumiskaitsesüsteemi seadmete koostöövõime – keelatud on kombinatsioonide kasutamine, kus varustuse osad hakkavad üksteise ohutusfunktsioone mõjutama. Isikukaitsevahendiga peatumise korral (nt kukkumise peatamisel) jälgi rippumistrauma sümptome. Soovituslik on kasutada traumarihmu.

Perioodiline kontroll ja kasutuselt eemaldamine

Kukkumise peatamise turvavaljad tuleb kontrollida vähemalt iga 12 kuu järel esimesest kasutuselevõtu kuupäevast. Perioodilise kontrolli peab teostama pädev isik, kellel on teadmised ja koolitus isikukaitsevahendite kontrollimise alal. Olenevalt töö iseloomust ja töökeskkonnast võib kontrolli vaja minna tihemini kui iga 12 kuu järel.

Turvarakmete maksimaalne eluiga on 10 aastat alates tootmiskuupäevast. Maksimaalne eluiga oleneb kasutusintensiivsusest ja töökeskkonnast. Turvarakmed tuleb kasutuselt eemaldada ja hävitada kohe kui neid on kasutatud kukkumise peatamisel või kui toode ei läbi kontrolli või on kahtlused selle töökindluses.

Lisainfo

Suurus

M-XL, XXL