%

Automaatplokk WR020 2,30m lindiga

Original price was: 195.00€.Current price is: 100.00€.

Automaatplokk WR020 lindiga on isikukaitsevahend vertikaalseks kasutamiseks. Ploki ülemine osa on varustatud pöörleva kinnitusavaga. Lint lõpeb pöörleva karabiiniga AZ022AS. Eraldi leevendit kasutada ei ole vaja.

Kasutamiseks ühele isikule korraga. Kasutaja maksimaalne kaal 140kg.

Standard: EN 360
Materjal: plastik
Lint: tekstiil 17,5x2mm
Pikkus: 2,30m

Protection for maximum user's weight of 140 kgProtection for 1 personDevice for vertical useSuitable for explosion-hazard zones

Sooduspakkumine kehtib ainult laos olevale kogusele. 

Tootekood: WR020 Kategooriad: ,

Automaatplokk vertikaalseks kasutamiseks on kukkumise peatamise süsteemi üks komponent ja vastab standardile EN 360:2002. Turvaplokk on korraga kasutamiseks ühele isikule (kasutaja maksimaalne kaal 140kg).

Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada ainult isik, kes on koolitatud ja pädev neid ohutult kasutama. Võta meiega ühendust koolituse saamiseks.

Turvaplokk WR020 – kasutamine

Automaatplokk tuleb paigaldada kasutajast kõrgemale. Automaatploki kinnitamiseks struktuurilisele ankrupunktile tuleb ühendada automaatploki otsas olev ühendusseade kasutades standardile EN 362 või EN 795 vastavat seadet. Struktuurilise ankrupunkti vastupidavus peaks olema vähemalt 12 kN ja see peaks asuma töötasapinna kohal. Struktuurilise ankrupunkti kuju ja asetus ei tohi võimaldada iseeneslikku avanemist. Soovituslik on kasutada vastavalt EN 795 märgistatud ja sertifitseeritud ankrupunkti. Jälgida tuleb, et automaatplokki kasutades kukkumisel ei tekiks pendeldusefekti. Vajalik on tagada minimaalne vaba maa kasutaja jalgade all, et vältida kukkumisel kasutaja kokkupõrget struktuuri või maaga – turvaplokk WR020 kasutamisel vertikaalse liinina kasutaja kohal peab vaba maa töötasapinna all olema vähemalt 1,5m.

Automaatploki trossi lõpus olev karabiin tuleb kinnitada EN 361 vastavate kogukeharakmete eesmisse või tagumisse kinnituspunkti. Kogukeharakmed peavad vastama EN 361. Keelatud on lisada täiendavaid seadmeid karabiini ja rakmete kinnituspunkti vahele.

Kasutamise ajal tuleb automaatplokki kaitsta kokku puutumast õlide, hapete, aluste, lahtise tule, kuumade metallipiiskade ja teravate servadega. Ehitusobjektil töötades tuleb vältida trossi/rihma põimumist konstruktsioonielementidega. Vältida tuleks seadme kasutamist tolmuses ja määrdunud keskkonnas.

Seadme hooldus ja kontroll

Iga 12 kuu järel alates kasutuselevõtust tuleb seade kasutuselt eemaldada, et läbi viia tootjapoolne detailne inspektsioon seadme tootja või sertifitseeritud esindaja poolt. Regulaarsed kontrollid on vajalikud seadme ohutuse tagamiseks ja sellest sõltub seadme efektiivsus ja vastupidavus. Seadme kasutusaeg on 10 aastat alates tootmiskuupäevast.

Automaatplokk tuleb kohe kasutuselt eemaldada kui seda on kasutatud kukkumise peatamiseks või kui tekib kahtlusi selle konditsioonis ja turvalisuses kasutajale ning seda ei tohi enne uuesti kasutusele võtta kui tootja või tema sertifitseeritud esindaja on läbi viinud detailse kontrolli. Hooldust ja remonti võib teostada ainult seadme tootja või tema sertifitseeritud esindaja (Kukkumiskaitse OÜ).

 

Shopping Cart
Scroll to Top